in ,

İnstagram Takipçi Kasmak İçin En Etkili 6 YOL

Gelişmek isteyen herkes bu yazıyı okumalı

instagram-takipci-kasma
instagram-takipci-kasma

İnstagram Takipçi Kasmak Neden Önemli?

Son yılların en popüler uygulaması olan İnstagram’da Takipçi Kasmak oldukça önemli.Bunun için instagram takipçi kasma yöntemlerinin en etkili olanlarını ve daha önce denenip başarılı olunmuş yöntemleri paylaşacağım.Siz de İnstagram’da popüler olmak istiyorsanız instagram takipçi kasma yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

Takipçi Kazanmak Para Kazandırır mı?

Bu sorunun kısa cevabı evet.Bu konuda günümüzde bir çok örnek vardır.Siz de bu örneklere göz atmak ve motivasyon olmak istiyorsanız >> İnstagram Fenomenleri Ne Kadar Kazanıyor << yazımızı okuyabilirsiniz.

1. Güncel İçerikler Paylaşmak

Güncel içerik paylaşmak takipçi kasmanın en kolay yoludur.

Peki nedir bu güncel içerik?

Güncel içerik demek o dönemde en çok paylaşılan içerikler demektir.

Güncel İçeriklerden Nasıl Takipçi Kasılır?

Eğer bir video veya bir içerik o dönemde çok popüler olup herkes tarafından bilinirse siz de o içerikten pay almalısınız.Trend olan içeriğe bir örnek vermek gerekirse bu aralar popüler olan sokakta şarkı söyleyen çocuk Mehmet Baştürk örnek gösterilebilir.Eğer siz en basitinden onun videosunu paylaşmış olsaydınız keşfet sayfasına düşme şansınız artacak sonra da takipçi sayınız artacaktı.

Tabi ki direkt paylaşmak yerine özgünleştirip paylaşmanızı öneriyorum.Amerikan Dublajı yapıp paylaşmanız sizi daha fazla insanın takip etmesini sağlayacaktır.Bu bir örnekti,sizin ne yeteneğiniz varsa ona uyarlayıp paylaşabilirsiniz.

2. Reklam Vererek Takipçi Kazanmak

İnstagram’da sizden daha popüler sayfalara uygun bir fiyata reklamınızı verip o sayfadaki takipçilerden sizde nasiplenebilirsiniz.Bunun için ufak bir sermayeye ihtiyacınız olacaktır.Unutmayın ayda 250 TL reklam verip 25.000 üstü takipçi kazanan insanlar var.Doğru sayfalara reklam vererek daha fazla takipçi kazanabilirsiniz.

3. Diğer Sayfalarla Anlaşıp Karşılıklı Reklam Yapmak

Eğer reklamı bedavaya getirmeye amaçlıyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz.Sizinle ortalama aynı takipçili sayfalarla iletişime geçip onları ikna etmelisiniz.Karşılıklı reklam size de diğer sayfaya da takipçi kazandırır.En önemlisi bu bedava olur.Günlük en fazla 2 sayfayla anlaşmanızı öneriyoruz.Daha fazla yaparsanız takipçilerinizin canını sıkabilir.Bu durumda da sizi takipten çıkarlar.

4. Keşfet Gruplarına Katılmak

Keşfet sayfasına düşmek için kurulmuş gruplar vardır.Genellikle yüksek takipçiye sahip sayfalar  tarafından kurulan bu gruplara katılmak için bazen bir miktar para ödemeniz gerekse de eğer takipçiniz belli bir düzeyi aştıysa bedava katılabilirsiniz.Bu grupları forum sitelerinden bulabilirsiniz.

Bu olayın avantajı sizi keşfete düşürüp farklı insanlar tarafından keşfedilmenizi sağlamaktır.Ne kadar çok insana erişebilirseniz o kadar çok takipçiniz artar.

5. Fenomenlerle Uğraşın

Günümüzün en büyük örneği olan bu taktik sizi bir anda uçurabilir.Fenomenlerle uğraşından kastım başka fenomenlerin yaptığı paylaşımlara yorum yazmak olabilir veya onların parodisini yapabilirsiniz.Bunları yaparsanız ve o kişi sizi paylaşırsa size çok fazla takipçi gelecektir.Her zaman aktif olarak bu yöntemi kullanmak sizin takipçi sayınızı arttırmanız için en kolay yol olur.

6. Paylaşımlarınızı Özgün ve Güzel Yapın

Size takipçi sağlayacak en önemli etken yaptığınız paylaşımlardır.Ne kadar diğer sayfalardan iyi paylaşım yaparsanız takipçi sayınızda buna doğru orantılı artacaktır.İnstagramda ne kadar sade olursanız o kadar iyi olur.İnsanların gözünü yoracak paylaşımlar yapmayın.Aynı zamanda başka sayfalardan aldığınız gönderileri direkt paylaşmak yerine kendi tarzınıza uyarlayıp paylaşın.Kendi yorumunuzu katın.Yani özgünleştirin.

İnstagramdan para kazanmak istiyorsanız sizin için hazırladığım Türkiye’nin en detaylı İnstagram Para Kazanma Rehberimi okuyabilirsiniz.

mm

Written by ParaGezegeni.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

YouTube Para Kazanma | 3 Özel Taktik

İnternetten hızlı para kazanmak için 7 süper tavsiye | 2021 Güncel