in

Tiktok Para Kazanma: Aylık 28.700 TL Nasıl Kazanılır?

tiktok para kazanma

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulaması olan Tiktok sayesinde binlerce fenomen ayda binlerce lira para kazanmakta. Tiktok para kazanma sistemi oldukça anlaşılır ve yapılması hiçte zor değil. Tiktoktan para kazanmak için yapmanız gereken bazı şeyler var. Bunların hepsi bu yazıda mevcut.

Tiktok Nedir?

Tiktok, video içerik üretme platformudur. Günümüzde trend olan şarkılarla, seslerle veya konuşmalarla video üretilen ardından bu videoların insanlarla paylaşılması sonucu büyük bir etkileşim yakalama şansınızın olduğu bir sosyal medya uygulamasıdır. Özellikle genç kesim tarafından oldukça kullanılmakta hatta Tiktok sayesinde fenomen olup kendi işini çok hızlı büyütenler de olmaktadır.

Tiktok Takipçi Arttırma Hileleri(Taktikleri)

Tiktok fenomenlerinin her zaman villalarda veya son model arabaların içerisinde video çektiğine şahit olmuşsunuzdur. Bu fenomenlerin hepsi tiktok çekerek para kazanmaktadır. Her işte olduğu gibi bu işin de özel taktikleri vardır. Tiktok çekerek para kazanmak istiyorsanız öncelikle tiktok takipçisi elde etmeniz gerekmektedir. Tiktok takipçi hilelerini(taktiklerini) sizin için derledik.

1 – Tiktok gündemini kesinlikle takip edin

Ünlü Türk tiktok fenomenleri genellikle yeni akımları bulan kişiler olmaktadır. Bu yüzden bu kişileri takip ederseniz hızlı bir şekilde takipçi kazanabilirsiniz. Tiktok gündemi sürekli değiştiği için gününüzün bir kaç saatini buna ayırmanız gerekmektedir.

Daha net ve fazla gelir elde etmek için Bitcoin ile para kazanma yazısını okuyabilirsiniz.

2 – Tiktokta kendi akımınızı oluşturup viral olmayı deneyin

Tiktok sayesinde birden popüler olan insanlara şahit olmuşsunuzdur. Bu insanların birden ünlü olmasının tek sebebi viral olmasıdır. Kendi içeriklerinde yaptıkları davranışlarla, konuşmalarla ünlü olan ve tiktok para kazanma işini başarmış yüzlerce ünlü vardır. Siz de kendinize ait bir özelliğinizi ön plana çıkararak en kısa sürede ünlü olarak para kazanmanın ilk adımını atmış olursunuz.

3 – Tiktokta fenomenler ile arkadaşlık kurmaya çalışın

Sizi kısa sürede tiktoktan para kazanmaya götürecek en önemli maddelerden biri de çevrenizin sağlam olması. Şu an fenomen olan bir çok kişi bu yol ile tanılmıştır. Eğer tiktok çeken fenomen arkadaşlarınız varsa onlardan yardım isteyin. Yardım istemeniz sonucunda belki bir ayda kazanacağınız takipçiyi tek bir videodan kazanabilirsiniz.

4 – Tiktok videolarınızı instagram sayfalarına reklam vererek yayınlatın

Tiktok uygulamasında çektiğiniz ve güzel olduğuna inandığınız videoları çok takipçisi olan instagram sayfalarına reklam verebilirsiniz. Videonuzu insanlar birbirleriyle paylaşması sonucu güzel bir etkileşim yakalama şansınız vardır. Aynı zamanda büyük bir instagram sayfasına reklam verirseniz diğer küçük sayfalarda bu videoyu kendi profillerinde paylaşacaklardır. Böylece bir çok sayfada videonuz izlenecek ve sizi insanlar takip edeceklerdir. Aynı zamanda instagramdan para kazanmak istiyorsanız daha önce yazdığımız makaleyi okuyabilirsiniz.

5 – Tiktok Takipçi Satın Almak

Tiktok uygulamasında bot takipçi satın almakta önermesek de bir yöntemdir. Tiktok takipçisi satın alarak fenomen olan bir çok insan vardır. Hala da almaya devam eden bir çok tiktok fenomeni bulunmaktadır. Siz de tiktok takipçisi alarak bir süreliğine de olsa daha hızlı ivme yakalayabilirsiniz.

Tiktok Çekerek Para Kazanma

Tiktok uygulamasında tiktok çekerek para kazanmak oldukça kolaydır. Sadece bilmeniz gereken bazı taktikleri vardır. Eğer belirli bir takipçiniz varsa tiktok para kazanmak sizin için daha kolay olacaktır. Takipçiniz yoksa da gelin tiktok para kazanma taktiklerini sizinle paylaşalım.

Tiktok size direkt olarak para ödememektedir(Canlı yayınlar hariç). Siz kendi yaptığınız kitleniz üzerinden para kazanacaksınız.

Tiktok Para Kazanma Yolları

Tiktok takipçilerinize canlı yayın açarak para kazanın

Şu an tiktok fenomenlerinin en çok kullandığı yöntem tiktok canlı yayın yöntemidir. Kendi fanlarınıza canlı yayın açmanız durumunda izleyiciler size hediye gönderebiliyor. Tiktok hediyelerinin hepsinin maddi değeri vardır. Yazının devamında tiktok canlı yayın hediye fiyatlarından da bahsedeceğiz.

Tiktok izleyicilerinize ürün satarak para kazanın

Çok az tiktok fenomeninin kullandığı bu yöntem ile ayda binlerce lira kazanabilirsiniz. Kendi ürünleriniz varsa izleyicilerinize bu ürünlerin reklamını yaparak satabilirsiniz. Eğer ürününüz yoksa 500 TL gibi rakamlara toplu olarak ürün alabilir ardından kendi kar marjınızı koyup 500 TL paranızı 1.700 TL yapabilirsiniz.

Satacağınız ürünü bulmak için kendi takipçilerinizi analiz edin. Örneğin siz spor üzerine bir tiktok hesabına sahipseniz önceliğiniz spor ürünleri satmak olmalı. Farklı kategoriler üzerine de ürün satabilirsiniz ama hızlı satış yapamayabilirsiniz.

Sizden az takipçisi olan insanlarla video çekip para isteyin

Sizden daha az takipçisi olan ve tiktok fenomeni olmak isteyen insanlar olacaktır. Bu insanlarla iletişime geçip video çekmeniz karşılığında para talep edebilirsiniz. Takipçi sayınız fazlaysa sadece bu yöntem ile çok fazla para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken daha fazla tiktok videosu çekip takipçi kasmak.

Yeni Tiktok hesapları açıp satın

Tiktok hesabınızın takipçisi varsa yeni hesaplar açıp kendi takipçilerinize takip etmesini söyleyebilirsiniz. Böylece yan hesabınızı Tiktok hesabı satın almak isteyen kişilere satabilir ve bu yöntem ile para kazanabilirsiniz. Sizi en az uğraştıran yöntem bu olabilir.

Tiktoktan ne kadar para kazanılır?

Tiktoktan para kazanmak oldukça kolay. Peki tiktoktan ne kadar para kazanılır gelin bakalım. Tiktokta para kazanmak için öncelikle videolarınızın izlenmesi gerekmektedir. Örneğin tiktokta her videonuz 10.000 izleniyor. Bu durumda siz uygulama reklamı yaparak ayda 1.000 TL gibi bir rakam kazanabilirsiniz.

Tiktoktan ne kadar para kazanılır sorusunu daha da genişletirsek farklı cevaplar verebiliriz. Bir marka size gelip uzun süreli anlaşma yapmak isteyebilir. Bu durumda siz markanın istediği şeyleri yapmanız karşılığında para alacaksınız. Tanılmış markalar 3.000+ TL üstü paralara iş yapmaktadır. Aranızda iyi bir anlaşma olursa çok çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Tiktok para kazanmak için diğer platformlara göre daha kolay. Bu yüzden tiktoktan ne kadar para kazanılır sorusu değişkenlik gösterebilir. Ama tahmini olarak söylemek gerekirse 100.000 takipçiniz varsa ve her videonuz 40.000 izleniyorsa ayda 5.000 TL kazanabilirsiniz. Bunu biz söylemiyoruz para kazanan fenomenler söylüyor.

Tiktok Para Kazanma Hesaplama

Tiktokta para kazanma hesaplama oldukça değişkenlik gösterebilir. Takipçi sayınız, videolarınızın izlenme sayısı, takipçileriniz sizi ne kadar seviyor konuları tiktok para kazanma hesaplamanın en önemli değişkenleridir.

Takipçi sayısına ve video izlenmesine göre tiktok para kazanma hesaplama yaparsak;

 • 10.000 takipçisi olan her videosu 2000 izlenen birisi ayda 300TL+
 • 25.000 takipçisi olan her videosu 2000 izlenen birisi ayda 900TL+
 • 40.000 takipçisi olan her videosu 2000 izlenen birisi ayda 1800TL+
 • 100.000 takipçisi olan her videosu 2000 izlenen birisi ayda 4.500TL+
 • 250.000 takipçisi olan her videosu 2000 izlenen birisi ayda 9.000TL+
 • 1.000.000 takipçisi olan her videosu 2000 izlenen birisi ayda 30.000TL+

Bu rakamlar ortalama alınarak hesaplanmıştır. Her kişiye göre kesinlikle değişkenlik gösterecektir. Aynı sayılara belki on katı daha fazla da kazanabileceksiniz. Bu tamamen size bağlı.

Tiktok Para Kazanma Şartları Nelerdir?

 • Minumum 5.000 takipçinizin olması
 • Her videonuzun en az 1.000 izlenmesi
 • Takipçilerinizle etkileşiminizin yüksek olması
 • İnsanlarla iletişiminizin iyi olması
 • Tiktok akımlarına göre video çekmeniz
 • Tiktok fenomenleriyle arkadaşlık kurma
 • Tiktokta yeni akımlar başlatabilme

Bu şartların hepsi zorunlu değildir. Fakat rahat bir hayat yaşamak istiyorsanız bu kuralları yerine getirmelisiniz. Siz de instagram fenomenleri ne kadar kazanıyor merak ediyorsanız daha önce yazdığımız yazıyı okumalısınız.

Tiktokta Hediyeler Ne Kadar?

Tiktokta bir çok hediye bulunmaktadır. Her hediye fiyatı farklıdır. Tiktokta hediyeler ne kadar merak ediyorsanız her hediye fiyatını size aktaralım.

Tiktok Canlı Yayın Hediye Fiyatları

Tiktok’ta Gül Ne Kadar(Fiyatı)

Tiktokta gül fiyatı 25 kuruştur. Yani tiktok uygulamasında bir gül satın alırsanız 25 kuruş vermek zorundasınız. Tiktokta gül ne kadar sorusuna kısa cevap olarak; Tiktokta gül 25 kuruş ediyor.

Tiktok’ta Asa Ne Kadar(Fiyatı)

Tiktokta asa fiyatı 17 TL. Yani tiktok uygulamasında bir asa satın alırsanız 17 TL vermek zorundasınız. Tiktokta asa ne kadar sorusuna kısa cevap olarak; Tiktokta asa 17 TL ediyor.

Tiktok’ta Öpücük Ne Kadar(Fiyatı)

Tiktokta öpücük fiyatı 17 TL. Yani tiktok uygulamasında bir öpücük satın alırsanız 17 TL vermek zorundasınız. Tiktokta öpücük ne kadar sorusuna kısa cevap olarak; Tiktokta öpücük 17 TL ediyor.

Tiktok’ta Para Yağmuru Ne Kadar(Fiyatı)

Tiktokta para yağmuru fiyatı 105 TL. Yani tiktok uygulamasında bir para yağmuru satın alırsanız 105 TL vermek zorundasınız. Tiktokta para yağmuru ne kadar sorusuna kısa cevap olarak; Tiktokta para yağmuru 105 TL ediyor.

Tiktok’ta Yat Ne Kadar(Fiyatı)

Tiktokta yat fiyatı 850 TL. Yani tiktok uygulamasında bir yat satın alırsanız 850 TL vermek zorundasınız. Tiktokta yat ne kadar sorusuna kısa cevap olarak; Tiktokta yat 805 TL ediyor.

Tiktok’ta Spor Araba Ne Kadar(Fiyatı)

Tiktokta spor araba fiyatı 3200 TL. Yani tiktok uygulamasında bir spor araba satın alırsanız 3200 TL vermek zorundasınız. Tiktokta spor araba ne kadar sorusuna kısa cevap olarak; Tiktokta spor araba 3200 TL ediyor.

Tiktokta kazandığınız parayı nasıl çekebilirsiniz?

Tiktoktan para kazandığınız zaman TikTok cüzdanınızda jeton olarak gözükmektedir. 10.000 jeton limitine ulaştığınızda paranızı çekebilirsiniz. Paranızı çekmek için tiktok tarafından belirlenen yöntemler vardır. Size uygun yöntemi seçerek tiktoktan kazandığınız parayı çekebilirsiniz.

Tiktok Hediye Puanı Nedir?

Tiktok hediye puanı bahsettiğimiz gibi tiktok jetonlarıdır. Tiktok hediye puanlarınız gerçek paraya çevirebilirsiniz. Tiktokta hediye puanları izleyicilerinizin size yolladığı hediyeler sayesinde oluşmaktadır.

mm

Written by ParaGezegeni.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Makale Yazarak 7.000 TL Para Kazanmak: Kanıtlar ve Tavsiyeler

Bitcoin ile 27.000₺ Para Kazanmak İçin 7 Güvenli Yol