in ,

Youtuberlar Ne Kadar Kazanıyor | Yabancı VS Türk Youtuber

Youtuberlar Ne Kadar Kazanıyor | Yabancı VS Türk Youtuber

Bana kalırsa herkesin merak edebileceği bir konu olan YouTuberlar ne kadar kazanıyor konusunda size net sonuçları vermek ile beraber Yabancı YouTuberlar ne kadar kazanıyor ve Türk YouTuberlar ne kadar kazanıyor Türk ve Yabancı YouTuberlar arasındaki uçurum farklardan size bahsedeceğim.

 

Tabi ki Türk YouTuber olan para kazanamaz diye bir kanun yok.Emin olun Türk YouTuberlar ortalama bir Türk vatandaşının üstünde para kazandıklarını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Eğer hangi YouTuber ne kadar kazanıyor merak ediyorsanız buradan bakabilirsiniz >> Kim Ne Kadar Kazanıyor?

İşte Yabancı YouTuberların Örnek Kazançları:

 

Şimdi ben sizin için yabancıların kendi kazançlarını gösterirken videolarını buldum ve ekran görüntülerini aldım.

1.

Görüyor musunuz? Bu şaka değil.Gördükleriniz tamamen doğru.Hatta inanmayanlar videoyu buradan izleyebilir

 

Gördüğünüz gibi bu arkadaş sadece aylık 180.000 gibi çok çok az izlenerek yanda gördüğünüz parayı kazanmış.Yani 2.400$.Kazanç farklarını sadece buradan anlamışsınızdır ama ben sizin için bir tane daha buldum.

 

2.

 

Buradaki arkadaşımız ise 39.763 görüntülenmeye 105$ kazanmış.Bu rakamlar gerçekten düşük rakamlar değil.Çünkü eğer sizde uğraşırsanız emin olun sizde kazanacaksınız.

Benim amacımda bu size kazanmayı öğretmek.Eğer sitemi takip ederseniz ben sizinde kazanacağınıza inanıyorum.

 

Türk YouTuberlar Kazanç Örnekleri:

Herkesin aklına belki Ruhi Çenet gelmiştir.Çünkü kazandığı parayı dürüst olarak gösteren ilk kişi olabilir.Bu yüzden hemen onun kazancına göz atalım.

Görüyor musunuz? Aslında bir yabancı YouTuber’a göre az.Fakat tabi ki büyük bir rakam. 300.000.000+ üstü bir görüntülenmeye tabi ki yabancılar daha fazla kazanırdı.Ama siz aylık gelirinizi YouTube üzerinden kazanmak istiyorsanız bunu başarabilirsiniz.

 

Şimdi gelelim farklı bir YouTuber’a oyunlardan tanıdığımız PintiPanda bir twitch canlı yayınında kendi kazancını gösteren PintiPanda’nın YouTube üzerinden kazandığı para;

Gördüğünüz gibi 1 ayda 4.000.000+ izlenerek 852$ gelir elde etmiş.Yani şuan 1 dolar 6.0TL olduğuna göre kazandığı para ortalama 5.112TL/ay.Bu videoyu çektiği tarihte dolar daha düşük olduğu için kazançta hafif bir oynama vardır.Videoyu izlemek istiyorsanız;

Neden Fark Bu Kadar Fazla?

100.000 izlenmeye bizim Türk YouTuberlarımızın 100TL kazandığı bir platformda yabancı YouTuberlar bu izlenmeye yüzlerce dolar daha fazla kazanma şansına sahip olabiliyorlar.

Bunun sebebi ise İngilizce kanal olmalaları.Çünkü ulaşacağı kitleler,markalar bir Türk YouTuber’a göre oldukça fazla.Bu durumda yabancı YouTuberlara şirketler daha fazla para verirken Türkiye’de bu rakam oldukça düşüyor.Ama dediğim gibi eğer isterseniz sizde binlerce lira kazanabilirsiniz. >> Youtube Para Kazanma Eğitimi <<

 

Evet,YouTube’da para var!

Gerçekten de öyle.Eğer bu iş üzerinden gelir elde etmek istiyorsanız bunu yapabilirsiniz.Hiç bir bilginiz yoksa sadece benim derslerimi takip etmeniz yeterli olacaktır.Yapabilmeniz için tek gereksinim AZİM!

 

Neden Azim?

Çünkü ne kadar istekli olursanız abone sayınızda o kadar fazla artarak devam edecektir.Bunun bir çok örneği vardır.Gerçekten ne yapabileceğinize karar veremiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız sizi YouTube’da Nasıl Videolar Çekebilirsiniz? makalesine davet ediyorum.

Emin Olun Başaracaksınız!

Bir insan bu kadar para kazanabiliyorsa sizin neyiniz eksik? Gerçekten yapamayacağınız bir şey değil.Yeter ki inanın! (  ve sitemizi takip edin )

 

mm

Written by ParaGezegeni.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor | 258.000 TL AYLIK KAZANCI

YouTuberlara Harika Sırlar! | Nasıl YouTuber olunur?