in

KİMSENİN AÇIKLAMADIĞI YOUTUBE İZLENME ARTTIRMA TAKTİKLERİ

KİMSENİN AÇIKLAMADIĞI YOUTUBE İZLENME ARTTIRMA TAKTİKLERİ

Daha önce youtube izlenme arttırma konusunda hiç bir sonuç bulamadım.Bunun için size YouTube izlenme arttırma taktiklerini açıklayacağım.Emin olun bu konudan sonra YouTube İzlenme Arttırma çalışmaları başarıyla sonuçlanacaktır.

Gerçekten bana güvenin!

Bir youtuber olmak sandığınız kadar zor değil.Çünkü milyonlarca aboneye sahip yüzlerce Türk var.Onlar yapabildiyse sende yapabilirsin!

Daha fazla izlenmenin önemi

İzlenme demek para demek,abone demek.Yani kısaca büyümek ve kanalın gelişmesi demek.Bu durumda izlenme arttırmak için bazı taktiklere başvurmanız gerekecektir.Bu taktikleri size tek tek detaylıca açıklayacağım.

İzlenmenizi arttırmadan önce YouTube kanalınızdan nasıl para kazanabilirsiniz öğrenin:

YouTube Para Kazanma | 3 Özel Taktik

Eğer konuya başlamadan önce motive olmak istiyorsanız Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor konusuna bakabilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İzlenme Arttırabilir mi?

Biliyorsunuz artık YouTube çok büyük bir platform haline geldi.Bu durumda herkes bir YouTube kanalı açıp daha fazla izlenme almak için rekabet haline girdi.Çoğu YouTuber sadece çok video çekerek çok fazla izleneceğini düşündüğü için burada kaybediyorlar.Bu yüzden size kesinlikle bu konunun devamını okumanızı ve sitemi takip etmenizi öneriyorum.Yeni başlayan YouTuberlar bu konu sayesinde ayda yüzbinlerce izlenme sayısına ulaşabilecek.

YouTube Para Kazanma makalemde sizin için nasıl para kazanılır anlattım.

Başlayalım;

1.Başka YouTuberlar ile video çek

Klasik bir taktik gibi gelecek ama durun daha anlatmadım.Şöyle düşünün yeni başladınız ve aboneniz yok.Sizin gibi yeni başlayan veya başlamış olan yüzlerce YouTube kanalı var.Hepsiyle tek tek iletişime geçin ve onlara video çekmeyi teklif edin ve hatta ona video fikrinide siz verin ki video iyi izlenirse siz daha fazla izlenme ve abone kazanın.Böyle yaparak etkileşiminizi arttırabilirsiniz.Örneğin 1000 aboneye ulaştınız ve artık diğer sizin gibi olan kanallarla video çekin.Yani 2000 aboneli bir kanalla video çekmek size 50 60 abone kazandırabilir.Bu durumda her hafta 3 YouTuber ile video çekmeniz demek yüzlerce abone daha yükseleceğiniz anlamına gelir.

2.Anahtar Kelimeleri Bulun

Yani örneğin bir “Köpek Eğitimi” videosu çektiniz.Bunun ayarlarını yaptınız.Ayarları nasıl yapılır bilmeyenler buradan okuyabilir.Sonra geldik bu videonun nasıl izleneceğini anlamaya.Çektiğiniz video köpek eğitimi olduğu için bunu YouTube’u gizli sekmede açarak yazın.

Bu çıkan sonuçlar insanların daha önce bu videoları nasıl aradğına dair bilgiler veriyor.Bunu YouTube boşuna koymadı.Bunu kullanın.Sizinle alakalı olan anahatar kelimeleri oradan alın ve videonuza ekleyin.Hatta başlığınızı buna yakın atarsanız ön plana çıkma ihtimaliniz artar.

3.Gruplara Katılın

Türkiye’de onlarca forum sitesi var.Bu forumlarda insanlar birbirinin videolarını beğeniyor,izliyor,paylaşıyor ve birbirlerine abone oluyorlar.Burada videonuzu paylaşmak belki günlük 250 izlenme getirecek.Bu durumda 250×30=7500 izlenme aylık ekstra bir izlenmeniz olacaktır.Merak etmeyin bu kadar izlenince bir de YouTube videonuzu ön plana çıkaracak ve belki bunun 5 katı izleneceksiniz.Bu yüzden facebook gruplarında ve forum sitelerinde videolarınızı paylaşmayı unutmayın.Kesinlikle faydasını göreceksiniz.

4.Başka Videolara Yorum Atın

Başka videolara yorum atmak demek sizin çektiğiniz videonun benzerini çeken birini bulun ve onun videosuna yorum atın.İster eleştiri tarzında ister reklam tarzında bu size kalmış.O attığınız video 15.000 izlendiğini varsayalım.Bu durumda yaklaşık %50 kesim yorumlara bakıyor.Yani sizin yorumunuzu görme şansı var.Yorumlardan 200 kişi görüp kanalınıza girse bu aylık 6000 gibi bir rakam yapar.Bu durumu fark eden YouTube videonuzu ön plana çıkarır ve izlenmeyi 5’e 10’a katlar.

5.Güncel Videolar Çekin

Çoğunuza klasik gelecek bu taktik YouTube platformunda en fazla işe yarayan taktikdir.Örneğin stres çarkı popüler iken herkesin stres çarkıyla garip şeyler yapanların ön plana çıktığını gördünüz.Çünkü YouTube’da bunu istiyor.Siz stres çarkı çekseydiniz sizi de ön plana çıkaracaktı.Çünkü sizden daha fazla izlenme alması demek YouTube’un sizden daha fazla para kazanması demek.Bu yüzden sizi kesinlikle ön plana çıkaracaktı.Yani kanalınızı ne olursa olsun güncel tutun.Güncellik size ayda belki milyonlarca izlenme kazandıracak.Çünkü zor değil!

Son olarak YouTube üzerinden para kazanmak istemiyorsanız İnternetten hızlı para kazanma yollarına bakabilirsiniz.

İnternetten hızlı para kazanmak için 7 süper tavsiye | 2020 Güncel

Bonus: Soru Cevap Kısmı

Soru 1: YouTube İzlenme Hilesi yapmak kanala zarar verir mi?

Cevap: YouTube izlenme hilesi son zamanlarda popüler olmuş bir terim.İnsanlar kolay yoldan youtube izlenme arttırmak istiyor.Fakat kesinlikle böyle bir şey denemeyin.Kısa vadede izlenme olarak belki gözükebilir fakat uzun soluklu bakacak olursanız kanalınız kapanacaktır.

Soru 2: YouTube izlenme sayısı nasıl en kolay yoldan artar?

Her şeyde olduğu gibi YouTube izlenme arttırma konusunda da kolay yol elbet var.Bu yoldan izlenme arttırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey trende ayak uydurmaktır.Bu kadar net.Trendlere uyar ve ona göre video yaparsanız YouTube sizi daha fazla insana önerecektir.

Soru 3: YouTube izlenme botu nedir?

YouTube izlenme botu üstteki izlenme hilesi ile aynı şeydir.Bir program olur,programa kanal linkinizi yazarsınız ve bot size izlenme çekmeye başlar.Tabi ki eğer YouTube engeline takılmazsanız.YouTube bot konusunda aşırı titiz çalışır ve neredeyse hiçbir bota geçit vermez.

mm

Written by ParaGezegeni.com

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye’de İlk! Ünlü Girişimcilerin Günlük Programları !

Twitch Para Kazanma | GARANTİSİNİ VERİYORUM!