in

İnstagram Fenomenleri Ne Kadar Kazanıyor | 2021 Güncel Kazançları

Rakamlar sallama değil doğrudur.

İnstagram Fenomenleri Ne Kadar Kazanıyor

Çağrı Taner veya Reynmen ne kadar kazanıyor? İnstagram fenomenleri ne kadar kazanıyor?

Türkiye’de ve dünyada önemli yerleri olan İnstagram fenomenleri ne kadar kazanıyor? Bunu bu yazıda öğreneceğiz.İnstagram fenomeni olmak sanıldığı kadar zor değildir.Bununla birlikte çok yüksek paralar kazanabilirsiniz.İnstagram fenomenleri ne kadar kazanıyor yazısından sonra hemen siz de fenomen olma girişimlerine başlayın. Eğer bizden taktik isterseniz İnstagram Para Kazanma yazımızı mutlaka okuyun

İnternetten para kazanmak isteyenler için çok detaylı makale hazırlandı. Mutlaka okumalısınız. Okumak için > İnternetten para kazanma

İnstagram fenomenleri nasıl para kazanıyor?

İnstagram fenomenlerinin para kazanması için genellikle 3 yol vardır.

  1. Başka sayfaların reklamını alarak kazanabilirler
  2. Kendi ürünlerini satarak kazanabilirler
  3. Satış ortaklığı ile para kazanabilirler

Bu 3 yol kesin yoldur ama başka yollarda elbet vardır.

İnstagram fenomenleri çok kazanıyor mu?

Evet.Hem de sandığınızdan daha çok.Birazdan detayları görünce şaşıracaksınız.100.000(yüz bin) üstü takipçiye sahip bir sayfa ortalama ayda 1000 TL kazanıyor.

Sizde kazanmak istiyorsanız öncelikle instagram takipçi kasma adlı yazımızı okumalısınız.

İnstagram Takipçi Kasmak İçin En Etkili 6 YOL

İnstagram fenomeni olmak.İnstagram fenomeni nasıl olunur?

İnstagram fenomeni olmak için arattığınız instagram fenomeni nasıl olunur? başlığında size ufak tüyolarla büyük bir fenomen nasıl olabilirsiniz anlatacağım.Öncelikle instagram fenomeni olmak için iyi bir yönetici olmalısınız.Çünkü büyük kitlelere hitap edeceğiniz için kitlenizi yönetmeyi ve bu kitleyi nasıl oluşturacağınızı iyi bilmelisiniz.Size bunları 3 adımda anlatmak istiyorum;

  1. Adım – İnstagram fenomeni olmak için biraz yatırım yapmalısınız.İlk başlarda insanlara kendinizi tanıtmak için ufak çekilişler yapmalı ve reklamlar vermelisiniz.Bu instagram fenomenliği adına ilk adımınız olacaktır.
  2. Adım – Düzenli olarak takipçilerinizin istediği ve sevdiği şeyleri yapmak zorundasınız.Artık profilinize takipçi gelmeye başlayınca sizi eleştiren sayısı oldukça artacaktır.Bazı eleştirileri dikkate alıp ona göre adımlar atmak ileride yeni gelecek takipçileri hızlandırmak adına iyi bir taktik olabilir.
  3. Adım – İnstagram fenomenleri ile arkadaş olmak size çok büyük bir hız ve ivme kazandıracaktır.Diğer instagram fenomenleriyle işbirliği yaparak fenomen olma yolundaki en önemli adımınızı atmalısınız.Tabi ki ilk başta işbirliği yapmak zordur.Bu yüzden instagramda takipçi kasmalısınız.Takipçi kasmak için bu adımları uygulamalısınız.

Reynmen ne kadar kazanıyor?

Reynmen ne kadar kazanıyor sorusu son zamanlarda çıkardığı şarkılar sayesinde oldukça tavan yapan bir adama oldu.Bu yüzden reynmen ne kadar kazanıyor cevabını aşağıdaki yerde bulabilirsiniz.

Dikkkat sadece instagram üzerinden kazancıdır.

İnstagram’dan genel olarak aylık 1 veya 2 reklam alan reynmen bu reklamlardan ortalama 25.000 – 120.000 TL arası almaktadır.Yani aylık 2 kere reklam alırsa en düşük 50.000 TL en yüksek 240.000 TL kazanmaktadır.

İnstagramda Para Kazanmak İçin Fotoğraf Düzenlemek Çok Önemli!

İnstagram fotoğraf düzenleme programları ile fotoğraflarınızı siz de profesyoneller gibi düzenlerseniz siz de para kazanabilirsiniz.

En Çok Kazanan Fenomen Kim?

Bu sorunun tek bir cevabı var.

Bu durumda bu sorunun başında tabi ki Çağrı Taner yer alıyor 🙂

Bu reklam fiyatları bir videodan alıntıdır.Çağrı Taner kendisi bu fiyatları gönderiyor.Ortalama her sayfaya günde 1 reklam aldığına göre aylık en düşük 50.000TL kazanıyor.Bu rakam şaka değil isterseniz siz de Çağrı Taner’le reklam amaçlı iletişim kurup fiyatları görebilirsiniz.

İnstagram, internetten hızlı para kazanma modellerinden biridir.

Diğerlerini de siz hesaplayın

Hesaplamadan önce siz de internetten başka yollarla para kazanabilirsiniz:

İnternetten hızlı para kazanmak için 7 süper tavsiye | 2020 Güncel

Ortalama 250.000 takipçi sayısına sahip ve aktif bir sayfadan reklam alma 80 TL ile 200TL arasındadır.Bu takipçi sayısındaki kişiler ayda 20 reklam alırsa aylık en düşük 1600 TL,en yüksek 4.000 TL kazanabilmektedirler.

Bu rakamlar tahmini olup günlük reklam fiyatı 1000 TL ye kadar çıkan fenomenler vardır.Bu durum sizi yanıltmasın eğer işinizi ne kadar kaliteli yaparsanız o kadar çok reklam fiyatınız artar.

İnstagram Para Kazanılması Mümkün Bir Platform mu?

Bu soruya kendiniz de cevap verebilirsiniz.Yazı da gördüğünüz gibi reklam fiyatlarından oldukça iyi gelirler elde ediliyor.Bunun yanı sıra herkes bu geliri elde edecek diye bir şey yok.Bu rakamlar size uçuk gelebilir fakat eğer şimdiden başlarsanız siz de belki 1 yıl sonra bu gelirleri kazanacaksınız.

Çağrı Taner bu işe başlarken haliyle bu kadar kazanacağını bilmiyordu.Kazandıkça yeni sayfalar satın aldı ve işine yatırım yaptı.Bu durumda onun daha çok kazanmasını sağladı.

Eğer sizde emeğinizin karşılığını almak istiyorsanız işinize yatırım yapın ve aktif olarak kullanarak günlük paylaşım yapın.Bu sizi geliştirecek ve fenomen yapacaktır.

İnstagram takipçi arttırma yani İnstagram takipçi kasma nasıl yapılır?

Bu kısıma kadar geldiğinize göre artık instagram fenomeni olmaya karar verdiniz.Şimdi sıra instagram takipçi kasma yöntemlerinde.İnstagramda takipçi arttırma sizi direkt olarak zirveye ve para kazanmaya ulaştıracaktır.İnstagram takipçi arttırma basit gibi görünse de ilk başlarda biraz zor olabilir.Ama bu zorlukların üstesinden nasıl geleceğinizi size detaylı olarak anlatatacağım.

İnstagram günde milyonlarca kullanıcıyı saatlerce uygulamada tutan bir yer.İnstagram bu kadar aktifliği sağlamak için insanların eğlendiği ve ona vakit ayırdığı şeyleri ön plana çıkarır.Siz işinizi ne kadar kaliteli yaparsanız ve insanlar sayfanızla ne kadar etkileşim kurarsa İnstagram sizi çıkarları doğrultusunda ön plana çıkaracaktır.Bu demek oluyor ki instagram takipçi arttırma mantığı budur.

Aynı zamanda bu cevap ile birlikte aslında İnstagram takipçi kasma başlığınıda ele almış olduk.Peki insanlarla nasıl etkileşimi arttırabilirsiniz?

İnstagram kullanıcıları ile etkileşiminizi artırabilmeniz için öncelikle takipçilerinizin hoşuna giden şeyler yapmalısınız.Örneğin bir müzik sayfasıysanız sadece müzik paylaşmalısınız.Eğer siz gidip oyun paylaşırsanız insanlar buna bakmaz ve etkileşim düşer.Etkileşim düştüğü anda instagram sizi ön plana asla çıkarmaz.Siz kişisel olarak fenomen olmak istiyorsanız ve yeni başlıyorsanız düşmemeniz gereken en önemli hata; Trend oluşturmaya çalışmayın.Bu demek olmuyor ki diğer insanları kopyalayın ve onların yaptıklarını yapın.Burada anlatmaya çalıştığım eğer siz kendi trendinizi yapmaya çalışırsanız tutma oranınız %1’dir.Çünkü insanlar tanımadığı insanların trendine karşı gelir.Kendi trendinizi oluşturmak yerine İnstagram trendlerine ayak uydurmanız size çok hızlı takipçi kazandıracaktır.Bu olaylara ayak uydururken mutlaka özgün olun.Her trendi kendi tarzınızla yapın.Bir fenomen yaptı tuttu diye siz de aynısını yapmayın.Çünkü taklitler aslını yüceltir.

İnstagram takipçi olayı için bot kullanmak uzun vadede zarardır.İleride bir ivme yakalarsanız eskiden kullandığınız bot takipçiler sizin ivmenizi yavaştan düşürecektir.Çünkü hem bot kullandığınız için takipçileriniz size ön yargı ile yaklaşırken aynı zamanda instagram kurallarını ihlal ettiğiniz için bunu instagram fark edecektir.Fark etmeyecek demeyin.İnstagram gibi bir platformda 20.000’den daha fazla mühendis çalışmaktadır.Hepsi alanında en iyi mühendislerdir.Sonunda fark edileceksiniz.

İnstagramdan para kazanmak

Şimdi instagram para kazanmak konusunda kesin bir kanıya varalım.İnstagram para kazanmak için kaç takipçi gerekir gibi ön yargıları yıkalım ve sıfırdan detaylı bir anlatımla yeni bir bakış açısı kazanalım.

Öncelikle instagram’da YouTube’da olduğu gibi İnstagram para kazanma aktif etme gibi bir özellik yoktur.Yani instagramın kendi sağladığı reklamlardan para kazanmazsınız.Aynı zamanda İnstagramda kaç takipçiden sonra para kazanılır gibi bir şeyde yoktur.Para kazanmak için bir çok yol vardır.Öncelikle eğer siz kendi konseptinize karar verdikten sonra alanınızda en iyi paylaşımları yapmaya odaklanın.Böylece para kendiliğinden gelecektir.

Peki gelelim yine merak edilen sorulara; İnstagramdan para kazanmak nasıl oluyor?

Bir saç modelleri sayfanız olduğunu düşünelim.Saç modelleri sayfanızın 75.000 takipçisi olduğunu varsayalım.Artık +10.000 takipçiden sonra ortalama reklam almaya başlarsınız.Sayfanızın aktifliğine göre İnstagram para hesaplaması değişir.Burada İnstagram beğenilerden para kazanma devreye girer.Yani instagram aslında beğeniye para vermez fakat size reklamverenler sizin beğeni sayınıza göre reklam verir.Bu durumda 500.000 takipçili saç modelleri sayfasına sahip olup 500 beğeni alıyorsanız reklam başı ortalama 15-20 TL alırken 75.000 takipçili saç modelleri sayfası olup 15.000 beğeni alıyorsanız ve daha fazla insana ulaşıyorsanız siz reklam başı en az 50 TL alırsınız.Bu reklamlar günlük olarak alınır.

Şimdi aklınıza bir soru daha gelmiş olabilir; İnstagramdan kazanılan para nasıl alınır?

Oldukça basit bir soru.İstediğiniz gibi alabilirsiniz.Tamamen size ve reklamverene bağlıdır.İster bitcoin alabilir ister banka hesabınıza yatırmasını isteyebilirsiniz.

Yine en başa dönmüş gibi olmayalım fakat bu paraları kazanmak için instagram takipçi sayınızın yüksek olması lazım.İnstagram takipçi  arttırmak için de gerçekten vakit harcamanız gerekmekte.Çünkü bir kaç ay içinde belkide bu iş sizin gerçek tam zamanlı bir işiniz olabilir.

Özetle instagramdan para kazanmak şöyle gerçekleşiyor;

Bir kuaför size geldi ve benim İstanbul’da dükkanım var ve reklamını yapmanı istiyorum dedi.Bu durumda sizde cevap olarak; “Benim reklam fiyatlarım Post 150 TL hikaye 100 TL” dediniz.Sonra kuaför size ödemeyi gerçekleştirdi ve sizde kuaförün verdiği gönderiyi profilinizde paylaştınız.Böylece kuaför sizin sayenizde onlarca yeni müşteri kazanırken sizde aracı olup reklam aldınız.Her sistem tamamen böyle işler.Bu örnekler genişletilebilir.Bir oyun sayfanız varsa bir mobil oyun size gelip benim uygulamamı tanıt karşılığında 250 TL verebilirim diyebilir.

İnstagramdan para kazanmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız makaleyi okumayı unutmayın

İnstagram Para Kazanma En Kapsamlı Rehber | 2020 Güncel

İnstagram sayfanızı önemseyin ve önem verin

Son olarak bitirmeden son cümlelerimi yazmak istiyorum.Bu zamana kadar hangi platformda olursa olsun gerçekten emek veren insanlar hep kazanmıştır.Enes Batur,Aykut Elmas,Halil Söyletmez,Ruhi Çenet,Barış Özcan gibi kişiler her zaman kendi emeklerini ve vakitlerini ortaya koyup kazanmışlardır.Bu durumda sizin de yapmanız gereken tek şey: Çalışmak!

Ücretli destek için bana ulaşın: [email protected]

İnstagram fenomenler listesini görmek için tıklayın

mm

Written by ParaGezegeni.com

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Google Play Kitap Satmak | Kazançları ve Avantajları

İnstagram ile Ayda 7.300 TL Para Kazanma | Hemen Öğren