in

Google Play Kitap Satmak | Kazançları ve Avantajları

Google Kitap

Google Kitap – Google Play Kitap Satmak

Google play kitap satmak artık herkese mantıklı geliyor.Çünkü son zamanlarda google kitap sayfası hem ön plana çıkarken hem de dünya üzerinde e-kitap okuyucu kitlesi çok fazla arttı.Bu zamanlarda yapılacak iş fikirlerinden biri de google kitap kullanarak google play kitap satmak.

Bir e-kitap pazarlamacısı şöyle diyor;

Eğer bilginize ve kaleminize güveniyorsanız hiç vakit kaybetmeyin.

Oldukça basit bir söz gibi dursa da gerçekten de öyle.Hiç vakit kaybetmeyin ve yazmaya başlayın.Şimdi bu olaylar nasıl olur size anlatacağım.

Google Play Kitap Satmak,Nasıl Satılır?

Elinizde kendi yazdığınız bir e-kitap var ve bunu satmak istiyorsanız en güvenilir platform olan Google Play üzerinden kitabınızı satmak en mantıklı şey olabilir.Çünkü milyonlarca potansiyel müşteri var.Bu potansiyel müşteriye nasıl ulaşılır bahsedeceğim.

Google Play Kitap Satmak konusunda şöyle bir avantajını savunuyor;

Google muazzam bir kullanıcı tabanı ve içeriklerinizi yönetmek için kolay bir yöntem sunar. Arama konusunda mükemmelliğimiz sayesinde pek çok kullanıcının kitaplarınızı keşfetmesine yardımcı olacağımızı umuyoruz. “Kullanıcıların istedikleri yerde, istedikleri zaman okumalarına olanak sağlamak” şeklinde ifade edilebilecek felsefemiz pek çok okuyucuyu çekmektedir.

Bu durumda artık satış kanalımızı google play olarak belirledik.Peki nasıl satılacak bu kitaplar?

Kitabı satışlarında hızlı sonuç almak için reklam vermelisiniz.Reklam vermeden satış yapabilirsiniz fakat uzun bir süre gerekli olabilir.Reklam kanalları olarak Facebook,Twitter,İnstagram,YouTube ve Google Play platformlarına reklam verebilirsiniz.Aynı zamanda internette kitapla alakalı web site sahipleriyle iletişime geçip onlara da reklam verebilirsiniz.

Reklam platformlarını kendiniz deneyerek en iyi sonucu aldığınız yere devam etmelisiniz.Reklam kitabı yayınladıktan sonraki en önemli şeydir.

Google Kitap Para Kazanma

Peki kitabı yayına almadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

Bir çok etken olsa da başlıca dikkat etmeniz gereken şeylerden bahsedeceğim.

  1. Yazı kalitesi
  2. Sayfa düzeni
  3. Konu akışı
  4. Konuya bağlı kalma
  5. Etkileyici olabilme

Bunlar başlıca dikkat etmeniz gerekenlerdir.Eğer bu bütünlüğü sağlarsanız kesinlikle satış yaparsınız.

E-Kitap satmak mantıklı mı?

Gerçek kitaplar genellikle hep yazar öldükten sonra değerlenir.Bu genellemeyi kırmak ve hızlı satışlar yapmak için ise e-kitap alternatif bir çözümdür.Sağlam bir reklam ile çok iyi satışlar yapabilirsiniz.Bu satışlar sayesinde siz de yavaş yavaş insanlar tarafından kabul edilen bir yazar olacaksınız.

İşte google size daha detaylı nasıl satılır anlatıyor:

https://support.google.com/books/partner/answer/1079107?hl=tr

Google Play Kitap Para Kazanma Durumları

Google Play şüphesiz dünyada en çok kullanıcıya erişebileceğiniz platformlarda zirveye oynar. Bu durumda Google Play Kitap Para Kazanma durumu bir yandan kolay olabilecekken bazı etkenler sizin durumunuzu bozar. Bu etkenleri avantaja çevirmek tamamen sizin elinizde. Bir kitap ne kadar kaliteli olursa olsun Google Play Kitap Para Kazanma durumunun sağlanması için kesinlikle iyi pazarlamanız gerekli.

Google Kitap

Google Kitap Konusunda Verilebilecek En Mantıklı Tavsiye Nedir?

Google Kitap gerçekten kazançlıdır. Fakat sadece iyi pazarlayabilenler için kazançlıdır. Eğer kitaba henüz başlamadıysanız ve hiç para harcamadan para kazanmak istiyorsanız, öncelikle kitabı tamamlama aşamanıza kadar sosyal medyada paylaşın. Böylece sizi yeni insanlar bulacak ve kitabınızı yayınlamanızı bekleyeceker. Siz karşınızdaki kişiye bir şey kazandırdığınız zaman kişi de size para kazandırır. Google Kitap ön plana çıkmak istiyorsanız okuyucularınızla iyi iletişim kurun. Bundan sonra kendi kendine para kazanma gerçekleşecektir.

İnstagramda takipçi kasma nasıl gerçekleşir daha fazla büyük kitleye nasıl hitap edebilirsiniz sizin için özel taktikler olarak paylaştım.

mm

Written by ParaGezegeni.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

YouTube 100 Milyon İzlenme Kaç Para

İnstagram Fenomenleri Ne Kadar Kazanıyor | 2021 Güncel Kazançları